שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

שירות ומרכז הזמנות

1-700-70-22-70

כסאות גלגלים מומלצים?

-גלגלים-סרביס-כמיטק

כסאות גלגלים מספקים צורך בסיסי לאנשים רבים. כיסא גלגלים איכותי מאפשר התניידות קלה יחסית ממקום למקום וכך הוא עשוי לשפר משמעותית את איכות החיים של האדם. אך מנגד – בחירה בכיסא שאינו עונה על הצרכים המדויקים של האדם לא ישרת אותו היטב ואף עלול לפגוע בתחושת הנוחות שלו. אז איך בוחרים בכיסא המתאים ואילו כסאות מומלצים ניתן למצוא? כל הפרטים מייד.

התאמת כיסא הגלגלים לצרכים אישיים

 

כיסא גלגלים איכותי הוא כלי חשוב המלווה את האדם לאורך כל היום. הוא עומד לרשות האדם מרגע שהוא קם בבוקר, מאפשר לו לצאת מהבית בנוחות וכמובן מסייע לו גם בעת השהייה בבית. לכן, חשוב מאוד להתאים כסאות גלגלים למשתמשים בהם, ויש לשים לב במיוחד לנקודות הבאות:

 • התאמה למידות: בעת בחירת כסאות גלגלים יש לשים לב לרוחב המושב, לעומק שלו וכמובן לגובה שלו מהרצפה. מלבד זאת, חשוב גם לבחון את הגובה של משענת הגב על מנת לוודא שהיא מספקת את התמיכה הנדרשת.
 • משענות הידיים: כסאות גלגלים מצוידים במשענות ידיים, אך בעת הבחירה חשוב מאוד לוודא שהן אכן נוחות, גם מבחינת המבנה שלהן וגם מבחינת החומרים והמגע שלהן.
 • משענות הרגליים: כדי לספק נוחות מקסימלית, כיסא גלגלים כולל משענות רגליים. סוגים מסוימים אף מאפשרים לכוונן את משענות הרגליים כדי להבטיח נוחות מרבית.
 • משקל האדם: לצורך שימוש בטוח, חשוב לוודא כי כיסא הגלגלים שבו בחרתם תומך במשקל של האדם ומתאים לממדי גופו.

דגמים מומלצים

 

מלבד התאמה לצרכים האישיים של כל אדם, חשוב לבחון את כיסאות הגלגלים גם בהתאם למטרה הספציפית שהם נועדו לשרת. כדי להקל עליכם את הבחירה, ריכזנו כאן שלושה סוגים עיקריים של כסאות גלגלים:

 • כיסא קל משקל: כיסא מסוג זה יתאים למגוון רחב של שימושים, ובייחוד למצבים שבהם מדובר באדם פעיל המעוניין להניע בעצמו את הגלגלים. זהו כיסא קל משקל ובעל אפשרויות קיפול וכוונון לנוחות מרבית, ואפשר להזיז אותו בקלות ממקום למקום, להכניס אותו לרכב או אפילו להעלות אותו במדרגות.
 • כיסא העברה: כיסא זה מצויד בידיות אחיזה נוחות המאפשרות למטפלים ולבני המשפחה להוביל את האדם בנוחות בכיסא הגלגלים. גם כיסא זה קל מאוד (רק 9 ק”ג) וניתן להכניס אותו בקלות לרכב.
 • כיסא סיעודי: כיסא סיעודי מיועד לאנשים המתקשים בניידות וזקוקים לסיוע בעת ביצוע פעולות יום-יומיות. היתרון המרכזי שלו הוא באפשרויות ההתאמה המתקדמות שהוא מציע, כך שניתן לקבוע את המאפיינים המדויקים שלו על פי הצרכים של האדם.

אביזרים משלימים

 

בחירת כיסא הגלגלים המתאים הוא התחלה טובה, אך כדי לשפר את תחושת הרווחה של המשתמש, ניתן להיעזר באביזרים משלימים המגבירים את הנוחות של האדם:

 • מושב נוחות: זוהי כרית העשויה יציקת ויסקו המאפשרת לפזר את המשקל של האדם ולהקל את הלחץ שלעיתים נוצר בשל הישיבה בכיסא.
 • כרית ביצים: כרית זו מספקת תמיכה באדם, מפחיתה את הלחץ באזור ומסייעת לשמור על סירוקלציה תקינה של מחזור הדם.
 • מושב טבעת: מושב זה מיועד למצבים שבהם האדם סובל מפצעים באזור הישבן ופי הטבעת והוא מסייע להגביר את הנוחות בעת השימוש בכיסא.
 • שולחן לכיסא גלגלים: כאשר האדם משתמש בכיסא גם בעת אכילה, ניתן להיעזר בשולחן כיסא גלגלים. שולחן נייד זה מאפשר לאדם לאכול בנוחות גם מחוץ לבית וניתן לחבר ולפרק אותו בקלות ובמהירות.
 • חגורה לכיסא גלגלים: זהו אחד האביזרים החשובים ביותר. הוא מסייע לשמור על בטיחות המטופל, ומאפשר לו לשמור על תנוחה נכונה בכיסא.

אהבת את הכתבה? שתף עם חברייך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

מאמרים נוספים

1673121

מוצרים חיוניים בגיל המבוגר

כשמגיעים לפאתי הגיל השלישי, פתאום מגלים, אט אט, שהרגלים חדשים מתחילים להתפתח. הקשיים הפיזיים ולעתים גם השינויים המנטליים הם אלה שמניעים את השינויים הללו, וכדי

Read More »

יצירת קשר

mati2

לחברה מערכת ניהול מאושרת של מכון התקנים

אודות ליברטי

חזון החברה הינו הכרת תודה להורינו היקירים לסבים ולסבתות שלימדו אותנו כל כך הרבה על החיים במהלך השנים ומעניקים לנו השראה יום אחר יום.
צוות החברה שם כמטרה את התאמת המוצר לכל לקוח באופן מדוייק ככל הניתן על מנת לאפשר לבני גיל הזהב לחיות בכבוד ובנוחות מרבית.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל פניה, צוות ליברטי

mastercard visa
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ליברטי
Font size
ניגודיות