שירות ומרכז הזמנות

שאלות נפוצות

בת 65, לאחר 4 לידות, כעת בפנסיה סובלת מבריחת שתן קלה, מספר טיפות בשיעול ובמאמץ, שואלת: אילו פתרונות קיימים לבריחת שתן קלה לנשים?

קיימים מספר פתרונות לבריחת שתן קלה למספר טיפות: הראשונה שבהם היא פדים, חברת ליברטי משווקת את הפדים של פריבל, עבור מספר טיפות יתאימו הפדים של 4 טיפות, גדולים או קטנים, הפדים סופגים את הבריחה במהירות גבוהה ומשאירים את המשתמשת יבשה. פתרון נוסף הוא תחתונים סופגים לבריחה קלה, לובשים אותם כתחתונים ומרגישים כרגיל, הם דקים נעימים וסופגים נפלא. התחתונים הסופגים מקנים ביטחון מוגבר ומתאימים גם לבריחות גבוהות יותר.

דוד, בן 79, שואל: אני הולך היום עם מקל הליכה פשוט, לאחרונה עברתי שבץ מוחי קל וכעת רוצה משהו יציב יותר, מהם האפשרויות?

דוד היקר, קיימות מגוון אפשרויות, החל ממקל הליכה בעל 4 רגליים מפלדה יציב במיוחד ועד רולטור בעל 4 גלגלים עם בלמים ומושב למנוחה. לצורך החלטה מומלץ להגיע אל אחד מסניפי החברה ולהתנסות במוצרים.

באתר סוגים שונים של חיתולים למבוגרים איך נדע מהו הסוג המתאים לבן המשפחה הסיעודי בו אנו מטפלים?

ניתן למצוא באתר מגוון של חיתולים למבוגרים, כל סוגי החיתולים באתר הם בעלי כושר ספיגה גבוה המתאימים ללילה ויום. חיתולי יום זולים יותר וסופגים פחות ולא מוצגים באתר. המלצתנו היא חיתולי פרינדס בעלי 10 טיפות לספיגת לילה מוגברת במיוחד, מתאימים לספיגה של עד 16 שעות ומשאירים את המשתמש יבש לאורך זמן. אם המטופל נוטל תרופות משתנות (כגון פוסיד) ישנה חשיבות רבה לשימוש בחיתול עם כושר ספיגה גבוהה.

מהו היתרון של תחתונים סופגים חד פעמיים לעומת חיתולים למבוגרים?

כלל האצבע הוא שחיתולים מתאימים למשתמשים סיעודיים השוכבים באופן קבוע. למשתמש הסובל מבריחת שתן ומסוגל לעמוד וללכת מומלץ להשתמש בתחתונים סופגים, לתחתונים אלו כושר ספיגה גבוה, ניתן להוריד בקלות לצורך הגעה ושימוש בשירותים. התחתונים הנמכרים בליברטי איכותיים ביותר, שומרים על בריאות העור ואינם בולטים מחוץ למכנס.

איך לבחור נכון מקל הליכה?

הכל תלוי ברמת היציבות של המשתמש, אם המשתמש יציב יחסית וצריך עזרה קלה באיזון  נתאים לו מקל הליכה טלסקופי סטנדרטי, במידה והמשתמש צריך יותר יציבות נמליץ לו על מקל יציב יותר בעל 4 נקודות (קיים מגוון גדלים וצורות) עליו ניתן להישען בכח רב. בנוסף תמיד ניתן להתאים רולטור 3 או 4 גלגלים.

למי מתאים הליכון ולמי מתאים רולטור?

משתמשים הסובלים מכושר תנועה מוגבל במיוחד בעקבות נזק בריאותי/ניתוח וכו’ או תשושים במיוחד ישתמשו בהליכון, שימוש בהליכון מתאים לאנשים ההולכים באיטיות רבה, צעד צעד וצריכים יציבות מקפת. 

רולטור מתאים יותר למשתמשים הדורשים יציבות קלה אך גדולה יותר ממקל (השלב הבא אחרי מקל). לרולטור בלמים ידניים לנעילת הגלגלים ותיק מובנה לשימוש אישי. רולטור 4 גלגלים יציב יותר (וגדול יותר) ולו כיסא ישיבה למנוחה באמצע הדרך.

איך משתמשים ב"חיבוקית, בקבוק מים חשמלי ולמי הוא מתאים?

החיבוקית קלה מאוד לשימוש: מטעינים בקלות באמצעות חיבור לחשמל, נורית הבקרה דולקת החל מהחיבור לחשמל – ברגע שהנורה נכבית הכרית חמה ומוכנה לשימוש. ניתן להשחיל את הידיים לכיס המחובר לכרית, לשים בגב או לחמם כל איזור אחר. משך זמן השימוש בכרית בין שעתיים לחמש ודי תלוי בתנאים הסביבתיים לדוגמא שימוש במקום סגור או פתוח, מומזג או לא וכו’. החיבוקית כיפית לשימוש בכל גיל ומצופה בד קטיפתי נעים למגע.  הכרית בטוחה לשימוש ועברה את מבחני מכון התקנים. מומלץ גם כמתנה!

 

מיטה סיעודית - מתי כדאי לקנות?

לקוחות רבים שואלים מתי הזמן הנכון לרכוש מיטה סיעודית ליקיריהם? ובכן, הנה מספר נקודות אליהן כדאי להתייחס לפני רכישה: למיטה סיעודית בדר”כ מעקה מובנה המונע נפילה של המשתמש, למיטה סיעודית מספר מנועים בעזרתם ניתן לכוון את תנוחת המשתמש – דבר המסייע בהאכלה, עיסוי והחלפת תנוחה,  הלבשה והורדה מהמיטה לצורך מקלחת ועוד. למיטה כזו גם ניתן להוסיף אביזרים שונים המקילים על המשתמש כמו ידית אחיזה להתרוממות ועוד. כל הפרטים שציינו כאן הן רק חלק מיתרונות המיטה הסיעודית – בעזרת בחינה של יתרונות אלו תקבלו את ההחלטה הטובה ביותר עבור יקירכם.

חייגו אלינו