שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

שירות ומרכז הזמנות

1-700-70-22-70

מקל הליכה מתקפל – למי מתאים?

2091757

אנשים מתבגרים שזקוקים למקל הליכה עומדים נבוכים מול המבחר הגדול שיש ולא יודעים במה לבחור. מקל הליכה טלסקופי או מתקפל, מקל מעץ או עם ידית אנטומית. וכאילו כדי לבלבל עוד יותר ניתן להשיג היום מקל הליכה טלסקופי מתקפל. אז למי טוב המקל המתקפל? האם כל אחד יכול להשתמש בו? תיכף נענה על השאלות. אך קודם כול פרטים טכניים, המקל מתקפל לגודל של כ-25 ס”מ וניתן להכניס אותו במצב מקופל לתוך התיק האישי. במצב פתוח ניתן לפתוח עד 82-95 ס”מ, תלוי בחברות השונות. המקל עשוי אלומיניום, הוא מחזיק לאורך זמן ואינו מחליד. בעת הקנייה יש לבדוק את קלות הפתיחה והסגירה של המקל. ניתן להשיג אותו עם ידית עץ או פלסטיק וכן ניתן להחליף את הגומי התחתי לתחתית משולשת להוספת יציבות.

אז למי באמת מתאים מקל הליכה מתקפל?

מחירו של המקל המתקפל הוא מעט יותר יקר ממקל רגיל. המקל המתקפל מיועד בעיקר לאנשים שאינם זקוקים למקל כל הזמן, אלא לאחר הליכה מאומצת או בתנאי קרקע פחות טובים, בגשמים או בחשיכה וכדומה. בשל כך הוא מתאים בעיקר לשלבים ראשוניים של מבוגר הזקוק למקל הליכה. בעזרת מקל מתקפל המונח בתיק ניתן להמשיך בשגרת החיים כרגיל בלי להרגיש מוגבל. רוב המקלות המתקפלים יכולים להתאים לאדם עד גובה של 2 מטר, וכדי להתאים באופן אידיאלי את המקל למשתמש יש לכוון את גובהו כגובה המותן. אדם הסובל מחולשה בידיים ובפרקים או שמתקשה לאחוז את המקל בצורה הנכונה שלא תגרום נזק יכול להשיג מקל מתקפל אורתופדי.

מצד שני, מקל מתקפל יכול להתאים לאדם המרותק לכיסא גלגלים סיעודי המשתמש במקל לעתים רחוקות מאוד, בעזרת המקל המתקפל יכול המלווה להקל על עצמו מנשיאת מקל ארוך ומסורבל. הוא יכול להתאים גם למי שמלווה קשיש בטיסה לחו”ל ולטיולים וכדומה. סוגים נוספים של מקלות מתקפלים: מקל הליכה שהוא בעצם כיסא מתקפל, כשמתעייפים פותחים את הכיסא ומתיישבים… יש גם מקל מתקפל שמותקנת עליו לחצן אזעקה ותאורה. בחנויות מובחרות ניתן להשיג מקל הליכה אנטומי מתקפל, זהו בעצם מקל שידית האחיזה שלו היא אורתופדית ומותאמת לכף היד. 

איך בוחרים מקל מתקפל?

ניתן להשיג מקל מתקפל בשלל צבעים ובהתאמה לגבר או לאישה. לפני הקנייה יש לבדוק את המשקל האידיאלי על מנת שהקשיש יוכל לשאת אותה בקלות ושלא יהפוך לו לנטל. אך צריך לתת את הדעת לפרמטרים נוספים כדוגמת נוחות ואיכות הידית וכו’. טווח המחירים של המקלות המתקפלים נעים בין 50 ל-160 ₪, ניתן למצוא גם מקלות איכותיים מאוד במחירים יותר גבוהים של 330 ₪ ומעלה.

אהבת את הכתבה? שתף עם חברייך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

מאמרים נוספים

יצירת קשר

mati2

לחברה מערכת ניהול מאושרת של מכון התקנים

אודות ליברטי

חזון החברה הינו הכרת תודה להורינו היקירים לסבים ולסבתות שלימדו אותנו כל כך הרבה על החיים במהלך השנים ומעניקים לנו השראה יום אחר יום.
צוות החברה שם כמטרה את התאמת המוצר לכל לקוח באופן מדוייק ככל הניתן על מנת לאפשר לבני גיל הזהב לחיות בכבוד ובנוחות מרבית.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל פניה, צוות ליברטי

mastercard visa
2020 © כל הזכויות שמורות לחברת ליברטי
Font size
ניגודיות